Alagon D'antique Boutique Hotel & Spa

301-303 Ly Tu Trong, Ben Thanh, District 1, Ho Chi Minh City, Vietnam·Op de kaart bekijken

Fabelachtig979 beoordelingen
8,8
Prijzen bekijken
Prijzen bekijken
1 / 16
Incheckenvanaf 14:00
Uitcheckentot 12:00
Parkeren✕ Niet aanwezig
WiFi✓ Gratis
Huisdieren✕ Niet toegestaan
OntbijtContinentaal, Buffet

Beschrijving

Alagon D'antique Boutique Hotel & Spa is een 5-sterrenhotel in District 1, Ho Chi Minh City, met een dakzwembad met uitzicht over de stad. Het dak is het middelpunt van het pand: gasten kunnen zwemmen, ontspannen in de hottub, iets drinken aan de bar of high tea nemen in de hemelse tuin. Het past bij reizigers die midden in de stad willen verblijven met een volledig aanbod aan diensten onder één dak.

Elke kamer heeft een eigen badkamer met badjassen, slippers en gratis toiletartikelen, en sommige kamers hebben een zitgedeelte. Het vriendelijke personeel spreekt vijf talen en is dag en nacht bereikbaar aan de receptie en de excursiebalie, waar tours, geldwisseling, bagageopslag en luchthavenshuttles worden geregeld. Roomservice is beschikbaar en de minibars zijn gratis.

Een spa met sauna en stoombad, een fitnessruimte en een restaurant ter plaatse maken het hotel compleet, en er is ook een koffiehuis aanwezig. Het restaurant serveert elke ochtend een ontbijtbuffet.

Kamers

8 kamertypes · 25–45 m²

De kamertypen van Alagon D'antique Boutique Hotel & Spa lopen uiteen van Deluxekamers van 25 m² tot suites van maximaal 45 m², en alle hebben een eigen badkamer, airconditioning, een flatscreen-tv, een minibar en badjassen. Elke kamer omvat een massage van 30 minuten, een happy hour bij de dakbar en dagelijkse avondservice.

De Indochine Heritage Suite van 45 m² heeft een zitgedeelte en een king-size bed, de Imperial Heritage Suite van 35 m² heeft naast een bad en een inloopdouche ook een slaapbank, en de Annam Heritage Suite van 32 m² heeft een zitgedeelte met een bank. De Deluxekamers van 25 tot 28 m² bieden keuze uit één extra groot tweepersoonsbed of twee eenpersoonsbedden, en twee ervan kijken uit op een binnenplaats in plaats van op de stad. Twee Indochine Serenity Rooms hebben geen raam.

Imperial Heritage Suite - Massage inbegrepen — Alagon D'antique Boutique Hotel & Spa

Imperial Heritage Suite - Massage inbegrepen

35 m² Max. 3 gasten 1 extra groot tweepersoonsbed (Super-king size) en 1 slaapbank
StadszichtBad of doucheBank

Een ruime suite van 35 m² op een hoge verdieping, met een breed raam en stadszicht, en zowel een bad als een inloopdouche. Er kunnen tot drie gasten verblijven, met een slaapbank naast het extra grote tweepersoonsbed, en de voordelen van de kamer omvatten een massage van 30 minuten in de spa en een dagelijkse minibar die gratis is.

Prijzen bekijken
Indochine Heritage Suite - Massage inbegrepen — Alagon D'antique Boutique Hotel & Spa

Indochine Heritage Suite - Massage inbegrepen

45 m² Max. 3 gasten 1 groot bed (King size)
ZitgedeelteBadjasStadszicht

De grootste kamer in het aanbod met 45 m², met een comfortabel zitgedeelte, tegel- en marmervloeren en een king-size bed in de slaapkamer. De Indochine-inrichting geeft een rustig, klassiek gevoel, en er zijn badjassen aanwezig. Er kunnen twee gasten verblijven en hij is geschikt voor stellen die de meeste ruimte willen.

Prijzen bekijken
Annam Heritage Suite - Massage inbegrepen — Alagon D'antique Boutique Hotel & Spa

Annam Heritage Suite - Massage inbegrepen

32 m² Max. 3 gasten 1 extra groot tweepersoonsbed (Super-king size)
StadszichtBankMinibar

Een suite van 32 m² met een raam en stadszicht, een zitgedeelte met een bank en een goed gevulde minibar. In tegenstelling tot de Deluxekamers kan er op verzoek tegen betaling een extra bed worden bijgezet, en dat maakt deze suite de keuze voor een stel dat misschien één extra slaapplek nodig heeft.

Prijzen bekijken
Vintage Charm Premier Deluxe - Massage inbegrepen — Alagon D'antique Boutique Hotel & Spa

Vintage Charm Premier Deluxe - Massage inbegrepen

28 m² Max. 3 gasten 1 extra groot tweepersoonsbed (Super-king size)
StadszichtZitgedeelteMinibar

De Deluxekamer met de meeste vloeroppervlakte, met 28 m², een zitgedeelte, stadszicht, een minibar en een en-suite badkamer. Er is één extra groot tweepersoonsbed en er kan geen extra bed bij, dus hij is geschikt voor een stel dat iets meer ruimte wil dan de Deluxekamers van 25 m².

Prijzen bekijken
Indochine Serenity Room - Tweepersoons - Massage inbegrepen — Alagon D'antique Boutique Hotel & Spa

Indochine Serenity Room - Tweepersoons - Massage inbegrepen

25 m² Max. 2 gasten 1 extra groot tweepersoonsbed (Super-king size)
KluisjeStopcontact naast het bedAirconditioning

Een tweepersoonskamer van 25 m² zonder raam, wat hem onderscheidt van de rest van het aanbod, met een persoonlijke kluis, een flatscreen-tv en airconditioning. Er kan geen extra bed bij, en een bad of inloopdouche is afhankelijk van de beschikbaarheid.

Prijzen bekijken
Colonial Elegance Deluxe - Tweepersoons - Massage inbegrepen — Alagon D'antique Boutique Hotel & Spa

Colonial Elegance Deluxe - Tweepersoons - Massage inbegrepen

25 m² Max. 2 gasten 1 extra groot tweepersoonsbed (Super-king size)
Uitzicht op binnenplaatsKluisjeAirconditioning

Een tweepersoonskamer van 25 m² die uitkijkt over de binnenplaats in plaats van de stad, met een persoonlijke kluis, een flatscreen-tv en airconditioning. Er is één extra groot tweepersoonsbed en er kan geen extra bed bij, en een bad of inloopdouche is afhankelijk van de beschikbaarheid.

Prijzen bekijken
Indochine Serenity Room - Twin - Massage inbegrepen — Alagon D'antique Boutique Hotel & Spa

Indochine Serenity Room - Twin - Massage inbegrepen

25 m² Max. 2 gasten 2 eenpersoonsbedden
KluisjeBeddengoedAirconditioning

De twin-versie van de Indochine Serenity Room, met 25 m² zonder raam, twee eenpersoonsbedden, een persoonlijke kluis, een flatscreen-tv en airconditioning. Er kan geen extra bed bij, dus hij is geschikt voor twee vrienden of collega's die elk hun eigen bed willen.

Prijzen bekijken
Colonial Elegance Deluxe - Twin - Massage inbegrepen — Alagon D'antique Boutique Hotel & Spa

Colonial Elegance Deluxe - Twin - Massage inbegrepen

25 m² Max. 2 gasten 2 eenpersoonsbedden
Uitzicht op binnenplaatsBeddengoedStopcontact naast het bed

De twin-versie van de Colonial Elegance Deluxe, met 25 m² en uitzicht op de binnenplaats, twee eenpersoonsbedden, een persoonlijke kluis, een flatscreen-tv en airconditioning. Net als de tweepersoonskamer is er geen ruimte voor een extra bed, en de twin-indeling is het belangrijkste verschil met de tweepersoonskamer.

Prijzen bekijken

Voorzieningen

53 voorzieningen
Restaurant
Privé badkamer
Airconditioning
Spa- en wellnesscentrum
Gratis wifi
Luchthavenshuttle
Fitnesscentrum
Roomservice
Flatscreen-tv
Excursiebalie

Het spa- en wellnesscentrum biedt een sauna, een stoomruimte, een hottub en volledige lichaams-, hoofd-, voet-, nek- en rugmassages, met daarnaast lichaams- en haarbehandelingen en make-updiensten. Een fitnesscentrum, een zonnedek met parasols en een poolbar maken het vrijetijdsaanbod compleet.

Voor maaltijden en drankjes is er een restaurant, een koffiehuis, een snackbar en een bar. Het ontbijt wordt geserveerd als buffet met continentale opties, en kan ook op de kamer worden genuttigd. Roomservice is beschikbaar.

De receptie is dag en nacht bemand, met conciërgehulp, geldwisseling, bagageopslag, express in- en uitchecken en dagelijkse huishouding. Tours kunnen worden geregeld bij de excursiebalie, fietsen kunnen worden gehuurd en er is een luchthavenshuttle. Wifi is in alle ruimtes gratis, maar er is geen parkeergelegenheid op het terrein.

Algemeen

  • Zonnedek
  • Hottub
  • Sauna
  • Stoomruimte
  • Volledige lichaamsmassage
  • Conciërgeservice
  • Receptie 24 uur
  • Geldwisseling
  • Bagageopslag
  • Express in-/uitchecken
  • Dagelijkse huishouding
  • Zakencentrum
  • Vergader- en banketfaciliteiten
  • Lift
  • Fietsverhuur

Eten & drinken

  • Koffiehuis ter plaatse
  • Wijn/champagne
  • Snackbar
  • Ontbijt op de kamer
  • Bar
  • Minibar
  • Restaurant
  • Thee-/koffiezetapparaat

Op de kamer

  • Toiletpapier
  • Handdoeken
  • Bad of douche
  • Slippers
  • Privé badkamer
  • Gratis toiletartikelen
  • Badjas
  • Haardroger
  • Beddengoed
  • Kast of garderobe
  • Wekker
  • Elektrische waterkoker
  • Stopcontact naast het bed
  • Kleerrek
  • Bureau

Media & techniek

  • Flatscreen-tv
  • Kabelzenders
  • Telefoon
  • Tv
  • Internetdiensten

De Ly Tu Trong-straat loopt door het Ben Thanh-gebied van District 1, het stadscentrum, waar winkels, cafés en eetkraampjes zich rond de markt concentreren. Markt Ben Thanh ligt 450 m verderop, en station Ben Thanh, de metrohalte op lijn 1, ligt eveneens 450 m weg. Italianis Pizza, Tnt Bbq en The First Steakhouse liggen allemaal binnen 100 m, dus er is genoeg keuze zonder ver te lopen. De wandelstraat Nguyen Hue en het Operagebouw liggen beide op loopafstand, zodat de centrale straten makkelijk te voet te verkennen zijn.

Het station Saigon ligt 2,1 km weg en de Internationale luchthaven Tan Son Nhat 5,2 km, dus een taxi of rijdienst is de eenvoudigste manier om het hotel vanuit beide te bereiken. Het verkeer in het centrum kan reizen op drukke momenten vertragen, dus reken voor de luchthaven extra tijd. Het busstation Bến xe buýt Sài Gòn ligt 650 m weg, en Nha Rong-kade aan de Saigon-rivier ligt 1,4 km weg.

De Sri Mariamman-tempel, met zijn fel versierde hindoeïstische heiligdom, ligt 200 m weg, en Park September 23, 250 m, is een klein schaduwrijk park voor een ochtendwandeling. Het Onafhankelijkheidspaleis, het voormalige presidentieel paleis, ligt 600 m weg, ongeveer tien minuten lopen. Ben Nghe straatvoedsel, 800 m weg, is de plek om te dineren bij de kraampjes. Het centrum is klein genoeg om in een dag te voet te verkennen.

  • markt Ben Thanh
    Overdekte markt met eetkraampjes, souvenirs en lokale snacks
    450 m
  • Onafhankelijkheidspaleis
    Voormalig presidentieel paleis met terrein en rondleidingen
    600 m
  • Sri Mariamman-tempel
    Hindoeïstische tempel met fel versierde beelden op de gevel
    200 m
  • Park September 23
    Klein schaduwrijk park, geschikt voor een ochtendwandeling
    250 m
  • Museum voor Beeldende Kunst van Ho Chi Minh City
    Vietnamese schilderijen en beeldhouwwerken uit meerdere eeuwen
    600 m
  • Bến xe buýt Sài Gòn
    Busstation op het lokale busnetwerk van de stad
    650 m

Is het iets voor jou?

Ja, als…

  • ✓je in District 1 wilt verblijven, met markt Ben Thanh op 450 m en het Onafhankelijkheidspaleis op 600 m.
  • ✓je een dakzwembad met stadszicht wilt, plus een hottub en een zonnedek boven de stad.
  • ✓je tijd wilt doorbrengen in de spa, met sauna, stoomruimte en massages, en een massage van 30 minuten bij elk kamertype hoort.
  • ✓je als trio reist, want de Imperial Heritage Suite heeft een slaapbank en biedt plaats aan drie gasten.
  • ✓je de hele dag praktische hulp wilt, want de receptie regelt tours, geldwisseling en luchthavenvervoer.

Misschien niet, als…

  • ✕je met de auto wilt rijden, want het hotel heeft geen parkeergelegenheid en je hebt een taxi of rijdienst nodig.
  • ✕je een raam in elke kamer wilt, want twee Indochine Serenity Rooms hebben geen raam.
  • ✕je een rustig zwembad wilt, want het dakzwembad is vaak druk en sluit vroeg.
  • ✕je een vlekkeloos onderhoud verwacht, want sommige gasten melden vlekkerige vloerbedekking, ongedierte en onderhoudsproblemen.

Wat gasten zeggen

979 geverifieerde beoordelingen
8,8

Gasten prijzen het vriendelijke personeel, de centrale ligging en het ruime ontbijtbuffet. Het dakzwembad is echter vaak druk en sluit vroeg, en sommige gasten melden vlekkerige vloerbedekking en onderhoudsproblemen.

Ligging9,6
Personeel9,5
Comfort9,2
Gratis WiFi9,2
Netheid9,1
Prijs-kwaliteit8,8
Faciliteiten8,8

Veelgestelde vragen

Hoeveel kost een nacht bij Alagon D'antique Boutique Hotel & Spa?

De tarieven bij Alagon D'antique Boutique Hotel & Spa variëren met het seizoen, het kamertype en de gekozen data. Vergelijk de actuele tarieven bij onze boekingspartners om de prijs voor jouw nachten te zien.

Hoe kom ik bij Alagon D'antique Boutique Hotel & Spa?

Alagon D'antique Boutique Hotel & Spa ligt aan de Ly Tu Trong-straat in het Ben Thanh-gebied van District 1. Het busstation Bến xe buýt Sài Gòn ligt 650 m weg, station Saigon 2,1 km en de Internationale luchthaven Tan Son Nhat 5,2 km. Voor het laatste stuk is een taxi of rijdienst de eenvoudigste optie, en luchthavenvervoer kan via de receptie worden geregeld. Er is geen parkeergelegenheid bij het hotel. Inchecken kan vanaf 14:00, en je moet een foto-identiteitsbewijs tonen en de creditcard die voor de boeking is gebruikt.

Wat is er in de buurt van Alagon D'antique Boutique Hotel & Spa?

Markt Ben Thanh ligt 450 m weg, met eetkraampjes en souvenirs, en station Ben Thanh, de metrohalte, ligt eveneens 450 m weg. Binnen een korte wandeling liggen de Sri Mariamman-tempel (200 m), Park September 23 (250 m), het Museum voor Beeldende Kunst van Ho Chi Minh City (600 m) en het Onafhankelijkheidspaleis (600 m). Voor het diner ligt Ben Nghe straatvoedsel 800 m weg, en de Nha Rong-kade aan de Saigon-rivier ligt 1,4 km van het hotel.

Serveert Alagon D'antique Boutique Hotel & Spa ontbijt?

Ja, Alagon D'antique Boutique Hotel & Spa serveert elke ochtend ontbijt in het restaurant ter plaatse, als buffet met continentale opties. Het ontbijt kan ook op de kamer worden genuttigd, en een koffiehuis ter plaatse serveert overdag koffie en snacks.

Is een borg vereist bij Alagon D'antique Boutique Hotel & Spa?

Ja. Een schadeborg van VND 2.300.000 is vereist bij aankomst en wordt contant betaald. Deze wordt contant terugbetaald bij uitchecken, onder voorbehoud van een inspectie van het pand. Er wordt ook een autorisatie van USD 100 op de kaart geplaatst vóór aankomst.

Heeft Alagon D'antique Boutique Hotel & Spa een spa en een hottub?

Ja. Het spa- en wellnesscentrum heeft een sauna en een stoomruimte, en de behandelingen omvatten volledige lichaams-, hoofd-, voet-, nek- en rugmassages, lichaams- en haarbehandelingen, en make-up- en schoonheidsdiensten. De hottub staat op het dak, naast het zwembad, waar gasten ook met een drankje van de bar kunnen ontspannen.

Welke kamer is geschikt voor drie gasten bij Alagon D'antique Boutique Hotel & Spa?

De Imperial Heritage Suite is de kamer voor drie gasten, met een extra groot tweepersoonsbed en een slaapbank in de ruimte van 35 m². De Annam Heritage Suite kan tegen betaling een extra bed krijgen, terwijl de Deluxekamers twee gasten herbergen en geen extra bed kunnen krijgen.

Welke kamers bij Alagon D'antique Boutique Hotel & Spa hebben stadszicht?

De Imperial Heritage Suite, de Indochine Heritage Suite, de Annam Heritage Suite en de Vintage Charm Premier Deluxe hebben stadszicht. De twee Colonial Elegance Deluxe-kamers kijken uit op een binnenplaats, en de twee Indochine Serenity Rooms hebben geen raam.

Alagon D'antique Boutique Hotel & Spa · Foto’s (16)
8,8 Fabelachtig979 beoordelingen
Prijzen bekijken